Świetny występ bytomskiej judoczki

Kolejny dobry start zanotowała judoczka Czarnych Bytom. Reprezentująca barwy bytomskiego klubu Wiktoria Ślązok wywalczyła srebrny medal podczas rozgrywanego w Bielsku-Białej Pucharu Europy Kadetów.

Warto dodać, że Wiktoria Ślązok w tym roku wywalczyła m.in. złoty medal podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, jak również złoty medal podczas międzynarodowego Pucharu Nadziei w czeskim Ołomuńcu oraz wywalczyła brązowy medal podczas Pucharu Europy w Zagrzebiu.

Zawodniczkę Czarnych Bytom prowadzą Eugeniusz Misztal oraz Krzysztof Gadacz.

Źródło: Urząd Miejski w Bytomiu

Previous Spektakl bytomskich uczniów najlepszy
Next Medale łuczniczek w Pucharze Polski

Może to Ci się spodoba

Bytomianki mistrzyniami Polski w akrobatyce sportowej

Bytomianki Marta Śrutwa i Emilia Nowak oraz Magda Rajtor zdobyły po raz siódmy tytuł mistrzyń Polski seniorek w akrobatyce sportowej. W dniach 14-15 maja w Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Polski

Kolejny medal mistrzostw Europy dżudoczki Czarnych Bytom

W łotewskiej Rydze trwają Mistrzostwa Europy kadetów w dżudo. W turnieju znakomicie spisują się zawodniczki bytomskiego klubu. Wczoraj w kategorii 57 kg brązowy medal wywalczyła Daniela Badura. Wcześniej na podium

10 z rzędu zwycięstwo bytomskich koszykarzy

Podczas wczorajszego meczu bytomscy koszykarze nie dali żadnych szans swojemu rywalowi. BS Polonia Bytom pokonała na wyjeździe Niedźwiadki Chemart Przemyśl 131:87, umacniając swoją pozycję w ligowej tabeli. Poloniści obecnie są

Hokejowa Polonia wraca na lód

W najbliższy weekend BS Polonia Bytom rozegra dwa mecze w I lidze/Młodzieżowej Hokej Lidze. W sobotę o godz. 18 podejmie MOSM Tychy, a w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z

Frekwencja na meczach Ekstraklasy rośnie o 10 proc. rocznie.

Spotkania polskiej Ekstraklasy przyciągają coraz więcej widzów – wynika z raportu „Piłkarska liga finansowa” Deloitte. Średnia frekwencja na meczu ligowym to 9 tys. kibiców. Większe zainteresowanie przekłada się na wyższe przychody

Wyścigi Rowerowe na czas w Parku Miejskim im. Franciszka Kachla

Lubisz jeździć na rowerze i chcesz spróbować swoich sił z rówieśnikami? Teraz masz szansę. Wystarczy wziąć udział w Wyścigach Rowerowych na czas, które już w niedzielę, 12 września odbędą się