Dobry materac w Bytomiu – jak dobrać odpowiedni model dla osób z bólami pleców?

Dobry materac w Bytomiu – jak dobrać odpowiedni model dla osób z bólami pleców?

Ból pleców jest uciążliwym problemem. Problemy z kręgosłupem mogą mieć różne podłoże, a dodatkowo przyczyniają się bo obniżenia sprawności ruchowej, a także ogólnego samopoczucia. Wiele przewlekłych dolegliwości bólowych kręgosłupa wynika ze wzmożonego napięcia mięśni, na skutek złego odpoczynku, zbytniej ekspozycji na stres lub mało aktywnego trybu życia. Warto dowiedzieć się, jaki materac będzie najlepszym rozwiązaniem dla osób borykających się z bólem pleców.

Materac dla osób z bólem pleców

Ból pleców jest dolegliwością, z którą zmaga się coraz większa część społeczeństwa. Codzienne narażenie organizmu na stres, brak czasu na aktywność fizyczną oraz przesypianie nocy na nieodpowiednim podłożu są czynnikami, które prowadzą do nagromadzenia się spięć mięśniowych na powierzchni pleców. Idealny materac posiada właściwości pozwalające na całkowite rozluźnienie ciała podczas snu, dzięki właściwemu podparciu ciała i możliwości odpoczynku w naturalnej, swobodnej pozycji.

Jaki materac dla osób z bólem pleców wybrać? Swoje poszukiwania warto rozpocząć od znalezienia marki oferującej materace dla osób mierzących się z bólem kręgosłupa. Jedną z najczęściej polecanych firm, zarówno przez fizjoterapeutów jak i zadowolonych klientów jest marka Hilding Anders. Rozwój firmy sprawił, że producent oferuje swoje wyroby również pod prywatnymi nazwami, jak Natura, Senpo czy SleepMed.

Materac medyczny – najwyższa jakość podłoża do snu

Ból pleców jest problemem, który holistycznie wpływa na codzienne funkcjonowanie. Ból często uniemożliwia sprawne poruszanie się, dlatego odpoczynek i nocna regeneracja wymagają dobrania najwyższej klasy podłoża. W ofercie marki Hilding znajdują się medyczne modele materacy, które wyróżniają się prozdrowotnymi właściwościami dla obolałego kręgosłupa.

Materace Bytom na materacebytom.eu o charakterze medycznym poddawane są restrykcyjnym testom oraz badaniom naukowym. Ich pozytywny wynik oraz naukowe udowodnienie prozdrowotnego wpływu na zdrowie organizmu pozwoliło na uzyskanie modelom marki Hilding odpowiedniego certyfikatu, potwierdzającego sprzedaż wyrobów medycznych. Modele medyczne polecane są osobom zmagającym się z przewlekłym bólem kręgosłupa o różnym podłożu, a także cierpiących na ogólnoustrojowe choroby, prowadzące do ujawnienia się bólu, na przykład zwyrodnienia.

Jaki model materaca wybrać przy problemach z bólem pleców?

Jednym z polecanym modeli materaca dla osób cierpiących na bóle pleców jest Hilding Fandago. To podłoże, które po przejściu restrykcyjnych testów uzyskało miano wyrobu medycznego pierwszego stopnia, co oznacza, że wykazuje prozdrowotne działanie dla kręgosłupa i całego organizmu. Materac Fandago zbudowany jest z innowacyjnego systemu sprężyn kieszeniowych, które dzięki zapewnieniu zwiększonej elastyczności punktowej doskonale wspierają obolałe odcinki kręgosłupa.

Dopasowanie się powierzchni materaca Fandago do kształtu ciała i obranej pozycji w czasie snu sprawia, że mięśnie szkieletowe zyskują szansę na maksymalne rozluźnienie i regenerację. Takie działanie wpływa na niwelowanie bolesnych spięć włókien mięśniowych, co pomaga zwalczać nawet przewlekły ból pleców użytkownika.

Odpowiednio dobrany materac jest kluczem w walce z przewlekłym bólem kręgosłupa. Warto wybierać certyfikowane modele medyczne z oferty marki Hilding Anders, które wyróżniają się przemyślaną konstrukcją, doborem najwyżej klasy komponentów do produkcji, ale przede wszystkim dobroczynnym wpływem na zdrowie kręgosłupa.

Previous „Strefa B(ytom). Futurologia i ekologia” - nowa fabularna gra miejska
Next Sprawcy pobicia w areszcie

Może to Ci się spodoba

Rozpoczęły się prace związane z budową płyty boiska w Rozbarku

Budowa nowego, wielofunkcyjnego boiska w Rozbarku to inwestycja, na której zakończenie czekają nie tylko dzieci i młodzież, ale również młodzi piłkarze GKS Rozbark. Realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego zadanie możliwe

Kradł w firmie, w której był szefem

Policjanci z VI Komisariatu Policji w Krakowie zatrzymali 44-letniego mężczyznę, który z firmy, w której był kierownikiem ukradł 5 telefonów komórkowych. Mężczyzna został namierzony i zatrzymany przez policjantów z „szóstki”.

Jak skutecznie walczyć z alkoholizmem?

Choć obiegowa opinia mogłaby świadczyć o tym innym, bardzo często trudno jest dostrzec gołym okiem, że mamy do czynienia z uzależnieniem od alkoholu. Dotyka ono przecież także osób sprawiających wrażenie

Jakie są rodzaje drukarek do wypożyczenia?

Istnieją cztery główne typy drukarek, które mogą być używane z urządzeniami mobilnymi i komputerami. Są to: drukarki atramentowe, drukarki laserowe, drukarki igłowe, drukarki termiczne i drukarki igłowe. Każde urządzenie drukujące

Małopolscy policjanci czuwają nad bezpieczeństwem podczas Mistrzostw Europy UEFA EURO U21

Za nami drugi mecz grupy C turnieju finałowego Mistrzostw Europy U21 w piłce nożnej. W środę ( 21.06.) w Krakowie, na stadionie piłkarskim  przy ul. Kałuży miało miejsce spotkanie reprezentacji

Święto Policji w KPP w Krakowie

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Krakowie, odbyła się uroczystość upamiętniająca 98 rocznicę powstania polskiej Policji. W obchodach udział wzięli: insp. Krzysztof Król, Komendant Powiatowy Policji w Krakowie, mł. insp.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź