Areszt za rozbój, próbę włamania i posiadanie narkotyków

Areszt za rozbój, próbę włamania i posiadanie narkotyków

Wpadł podczas włamania, wcześniej napadł na taksówkarza i posiadał narkotyki. Lista popełnionych przestępstw zatrzymanego przez policjantów 42-latka jest długa. Teraz najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 12 lat więzienia.

W środę policjanci zatrzymali 42-latka, który próbował włamać się do sklepu na Szombierkach. O tym, że mężczyzna odgina roletę sklepową, powiadomił mundurowych jeden z mieszkańców osiedla. Stróże prawa zatrzymali go w pobliżu sklepu. Okazało się, że 42-latek dzień wcześniej napadł na taksówkarza. Mężczyzna zamówił kurs taksówką, po czym, gdy został przywieziony pod wskazany adres, uderzył taksówkarza i zabrał mu telefon komórkowy. Na szczęście kierowca nie ucierpiał. Podczas zatrzymania 42-latka mundurowi zaleźli przy nim narkotyki. Bytomianin posiadał marihuanę i amfetaminę, z których można by przygotować 232 działki dilerskie. Zatrzymany już wiele razy popadał wcześniej w konflikt z prawem i zaledwie kilka dni wcześniej opuścił zakład karny. Teraz znów trafił za kraty. Sąd wobec niego zastosował areszt, a za popełnione przestępstwa grozi mu do 12 lat więzienia.

Źródło: Komenda miejska Policji w Bytomiu

Previous „Szekspir: makieta” na deskach Teatru Rozbark
Next Michał Rusinek w Beceku

Może to Ci się spodoba

23-latek z amfetaminą i marihuaną zatrzymany przez bocheńskich policjantów

Policjanci wydziału kryminalnego z bocheńskiej policji zatrzymali 23-letniego mieszkańca powiatu myślenickiego, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. Dzień później w ręce policjantów wpadł również mężczyzna, który udzielał narkotyki zatrzymanemu

Niepołomice. Mężczyzna zamówił narkotyki przez internet

Niepołomice – 9 lutego 2017 roku pracownik firmy kurierskiej podczas przepakowywania towaru na stanowisku weryfikacyjnym ujawnił uszkodzony pakunek, w którym znajdował się susz roślinny koloru brunatno-zielonego. Na miejsce został skierowany

Wymuszali pieniądze i posiadali narkotyki, dostali areszt

Sąd Rejonowy w Bytomiu zastosował areszt tymczasowy dla 5 sprawców wymuszenia rozbójniczego. Mężczyźni w kwietniu bieżącego roku wymusili od 29-letniego mieszkańca Kalet kilkanaście tysięcy złotych i skradli mu telefon komórkowy.

Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie ujawnili niemal 2,5 kg suszu marihuany

Policjanci z Komisariatu Policji w Zabierzowie zatrzymali 26-letniego mieszkańca krakowskiego powiatu, który pod balkonem, w swoim miejscu zamieszkania przechowywał prawie 2,5 kg  suszu marihuany, pozwalających na uzyskanie ponad 5 tys.

Otworzył drzwi policjantom, bo najprawdopodobniej spodziewał się wizyty klienta.

Policjanci Zespołu Operacyjno – Rozpoznawczego III Komisariatu Policji  w Krakowie ustalili, że pewien mężczyzna mieszkający w rejonie Hali Targowej na krakowskich Grzegórzkach  może posiadać w swoim mieszkaniu większą ilość narkotyków.

Areszt za napad na jubilera

Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie trzej mężczyźni, którzy napadli na jubilera. 31-latek, 37-latek i 41-latek używając gazu pieprzowego, obezwładnili właścicielkę sklepu i skradli trzy tace ze złotą biżuterią. Wszyscy

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź