10 z rzędu zwycięstwo bytomskich koszykarzy

Podczas wczorajszego meczu bytomscy koszykarze nie dali żadnych szans swojemu rywalowi. BS Polonia Bytom pokonała na wyjeździe Niedźwiadki Chemart Przemyśl 131:87, umacniając swoją pozycję w ligowej tabeli.

Poloniści obecnie są liderem tabeli 2 ligi grupy C, a wczorajszy sukces to 10 nieprzerwane zwycięstwo naszego zespołu. To jednak nie zwalnia niebiesko-czerwonych z ciężkiej pracy. Tuż za bytomianami w tabeli ze stratą tylko jednego punktu są drużyny z Tarnowskich Gór i Bielska-Białej, a do końca rundy zasadniczej zostało jeszcze 12 kolejek.

Kolejny mecz bytomscy koszykarze rozegrają 22 stycznia na swoim parkiecie.W Hali na Skarpie o godzinie 18:00 podejmą MUKS 1811 Tarnów.

Źródło: Urząd Miejski w Bytomiu

Previous Poloniści na swoim lodzie pokonują tyszan
Next Bytom będzie magazynował energię. Jak? Wykorzystując pokopalniane szyby

Może to Ci się spodoba

Medale łuczniczek w Pucharze Polski

W weekend zawodnicy i zawodniczki MLKS Czarna Strzała Bytom wzięli udział w drugiej rundzie Pucharu Polski Seniorów i Juniorów oraz Ekstraklasy. Najcelniej trafiała do tarczy Martyna Stach, która wywalczyła indywidualnie

Polskie hokeistki przegrały ze Słowacją

Po czwartkowej porażce 3:5 z Norweżkami nasza żeńska reprezentacja hokejowa mierzyła się dziś /28 sierpnia/ w Bytomiu z drużyną Słowacji. Choć  kibice zgromadzeni na lodowisku przy ul. Pułaskiego liczyli na

Bytomianka znów pierwsza w zawodach jeździeckich

Bytomianka Magdalena Hasek, zawodniczka Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Klubu Jeździeckiego Lider, zdobyła pierwsze miejsce w Otwartym Pucharze Śląska LZS Młodych Jeźdźców. Magda zajęła najwyższe miejsce na podium startując w konkursach N4,

Czy rowery elektryczne typu fatbike nadają się do jazdy po mieście?

Fat bike to rowery, które przyciągają uwagę i wzbudzają ciekawość. Kiedy po raz pierwszy pojawiły się na rynku, nie były powszechnie znane. Obecnie są bardzo popularne i coraz częściej pojawiają

Mistrzostwo Polski bytomskiego pięściarza. Wszystkie walki wygrał przed czasem

Nikolas Pawlik znakomicie spisał się w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Zawodnik Bytomskiej Akademii Boksu został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju. W województwie łódzkim odbyła się XXVII Ogólnopolska Olimpiada w sportach halowych. W

Kolejny medal mistrzostw Europy dżudoczki Czarnych Bytom

W łotewskiej Rydze trwają Mistrzostwa Europy kadetów w dżudo. W turnieju znakomicie spisują się zawodniczki bytomskiego klubu. Wczoraj w kategorii 57 kg brązowy medal wywalczyła Daniela Badura. Wcześniej na podium